Din webbläsare stöds ej. För bästa upplevelsen rekommenderas en nyare version eller en annan webbläsare.
För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Kontakta oss

 

 

Västerås
Telefon: 021-41 13 00
Epost: : info@swetex.se
Västerås
Välkommen till Swetex i Västerås!
Måndag-Torsdag 07.00 - 16.30
Fredag 07.00 - 15.00
Lördag Stängt
Söndag Stängt
Kontakta oss

Kundservice telefon: 021-41 13 00
E-post: info@swetex.se

Fältmätargatan 16
721 35 Västerås
Personal
Säljare
Fredrik Nordborg

Mobil:073-042 43 01
Epost:
fredrik@swetex.se
Säljare
Jonas Ekerum


Säljsupport
Katarina Johansson

Borlänge
Telefon: 0243-80410
Epost: –
Borlänge
Välkommen till Swetex i Borlänge!
Måndag 07.30 - 12.00
Tisdag 13.00 - 16.00
Onsdag Stängt
Torsdag 7.30 - 12.00
Fredag 8.00 - 12.00
Lördag-Söndag Stängt
Kontakta oss

Kundservice telefon: 0243-80410
E-post: –

Svetsgränd 1
781 72 Borlänge
Personal
Säljare
Charina Hultberg

Mobil:072-204 65 48
Epost:
charina@swetex.se
Gävle
Telefon: 026-10 04 60
Epost: gavle@swetex.se
Gävle
Välkommen till Swetex i Gävle!
Måndag-Torsdag 07.30 - 16.30
Fredag 07.30 - 15.00
Lördag Stängt
Söndag Stängt
Kontakta oss

Kundservice telefon: 026-10 04 60
E-post: gavle@swetex.se

Utjordsvägen 9A
802 91 Gävle
Personal
Säljare
Fredrik Hockman

Mobil:0730-51 15 96
Epost:
fredrik.hockman@swetex.se

Butiksvärdinna
Maria Eliasson

Mobil:026-10 04 60
Epost:
gavle@swetex.se
Karlstad
Telefon: 070-379 71 87
Epost: : lars-gunnar@swetex.se
Karlstad
Välkommen till Swetex i Karlstad!
Måndag-Torsdag 07.30 - 16.30
Fredag 07.30 - 15.00
Lördag Stängt
Söndag Stängt
Kontakta oss

Kundservice telefon: 070-379 71 87
E-post: lars-gunnar@swetex.se

Sågverksgatan 20
652 21 Karlstad
Personal
Säljare
Lars-Gunnar Eriksson

Mobil:070-379 71 87
Epost:
lars-gunnar@swetex.se

Butiksvärdinna
Carola Olsson

Mobil:054-18 11 50
Epost:
carola@swetex.se
Uppsala
Telefon: 018-14 12 10
Epost: : uppsalabutiken@swetex.se
Uppsala
Välkommen till Swetex i Uppsala!
Måndag-Fredag 07.30 - 12.00
Lördag Stängt
Söndag Stängt
Kontakta oss

Kundservice telefon: 018-14 12 10
E-post: uppsalabutiken@swetex.se

Sågverksgatan 20
652 21 Karlstad
Personal
Säljare
Filip Lundin

Mobil:070-561 08 61
Epost:
filip.lundin@swetex.se
Örebro
Telefon: 019-611 13 50
Epost: : camilla@swetex.se
Örebro
Välkommen till Swetex i Örebro!
Måndag-Torsdag 07.30 - 16.30
Fredag 07.30 - 15.00
Lördag Stängt
Söndag Stängt
Kontakta oss

Kundservice telefon: 019-611 13 50
E-post: camilla@swetex.se

Adolfsbergsvägen 6
702 24 Örebro
Personal
Säljare
Mikael Blomberg

Mobil:0730-42 22 32
Epost:
blomberg@swetex.se

Butiksvärdinna
Camilla Böörs Tilly

Mobil:019-611 13 50
Epost:camilla@swetex.se
Linköping
Telefon: –
Epost: : –
Linköping
Välkommen till Swetex i Linköping!
Måndag-Torsdag 07.00 - 16.30
Fredag 07.00 - 15.00
Lördag Stängt
Söndag Stängt
Kontakta oss

Kundservice telefon: –
E-post: –

Gillbergagatan 34
582 73 Linköping
Personal
Säljare
Mikael Palm

Mobil:070-600 00 04
Epost:
mikael@swetex.se
Säljare
Henrik Nestor

Mobil:073-316 59 27
Epost:
henrik@swetex.se
Centrallager
Telefon: 070-176 43 45
Epost: order@swetex.se
Centrallager
Välkommen till Swetexs centrallager i Hallstahammar!
Måndag-Torsdag 07.00 - 16.30
Fredag 07.00 - 15.00
Lördag Stängt
Söndag Stängt
Kontakta oss

Kundservice telefon: 070-176 43 45
E-post: order@swetex.se

Cementvägen 4
734 21 Hallstahammar
Personal
Chaufför/lager
Magnus Woldert

Mobil:0730-59 77 90
Epost:lager@swetex.se

Chaufför/lager Örebro
Hans Rudolfsson

Mobil:021-40 31 21
Epost:


Lager
Tomas Berggren
Mobil:070-176 43 45
Epost:


Chaufför/lager
Peter Nilsson

Mobil:0730-42 22 34
Epost:


Administration/Order
Helena Malm Norlander

Mobil:
021-40 31 18
Epost:
helena@swetex.se



Kontaktuppgifter

VD/inköp
Daniel Nykvist

Mobil:
0730-42 22 30
Epost:
daniel@swetex.se

---

Vice VD/Maskinansvarig
Peder Heljeberg

Mobil:070-561 08 63
Epost:
peder@swetex.se

---

Försäljningschef
Magnus Nerin

Mobil:073-042 22 27
Epost:
magnus@swetex.se


Administration

Ekonomiansvarig
Susanne Gradenäs

Mobil:021-40 31 01
Epost:
susanne@swetex.se

Service

Teamledare Service
Patrik Myhrman

Mobil:021-40 31 05
Epost:
patrik@swetex.se

---

Servicetekniker
Jonathan Sjunnesson

Mobil:0730-42 22 26
Epost:
jonathan.sjunnesson@swetex.se

---

Servicetekniker
Andreas Lindgren

Mobil:021-40 31 08
Epost:
andreas.lindgren@swetex.se

---

Servicetekniker
Fredrik Andersson

Mobil:070-243 81 69
Epost:
fredrik.andersson@swetex.se

---

Servicetekniker
Tomas Rask

 

Mobil:0730-42 22 25
Epost:tomas.rask@swetex.se

---

Servicetekniker
Pierre Dernsjö

 

Tel:021-41 13 00
Epost:service@swetex.se

Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan